Aktuálně 2019
NOVINKY KOMU POMÁHÁME JAK POMOCI? KONCERT POMÁHAJÍ S NÁMI 2017

Fotogalerie

Partneři:

Lidl Život dětem Frekvence 1 Evropa 2

Štěpánek – 4 roky – kombinované onemocnění

Rodiče malého Štěpánka se od neurologa dozvěděli, mu chybí corpus callosum, tedy spojení mezi pravou a levou hemisférou. Proto má problémy s pohybem, se zrakem, má časté epileptické záchvaty a trpí mentální retardací. Ve čtyřech letech nechodí, nemluví, neumí kousat a příliš neprojevuje emoce. Velmi mu pomáhají speciální rehabilitace, které však zdravotní pojišťovny nehradí.

Filípek – 11 let – mukolopysacharidóza

Filípek byl do dvou let úplně normální kluk. Ve dvou letech začal divně chodit a tak se rodiče po mnoha vyšetřeních dozvěděli, že jejich syn trpí vzácným genetickým onemocněním – mukopolysacharidózou IV. typu. Jeho tělo není schopné odbourávat látky zvané mukopolysacharidy, které jsou v těle běžně přítomny. Staré se odbourávají a nové vytvářejí. Jenže nemocní mukopolysacharidózou je odbourávat neumějí. A tak se postupně hromadí v buňkách a zhoršují příznaky. Z dítěte, které bylo zcela v pořádku, se stává ležící miminko.

Viktorka – 2,5 let – spinální muskulární atrofie

Viktorka se už jako miminko chovala prostě jinak. Proto s ní zašla maminka na neurologii, kde mamince nakonec sdělili, že její dcera trpí spinální muskulární atrofií I. typu. Při této nemoci postupně odcházejí všechny svaly a dítě postupně vypadá jako hadrová panenka. Nakonec mu selžou taky plíce i srdce…. S myšlenkou, že ji Viktorka navždy opustí, se maminka nikdy nesmířila. Štěstí v neštěstí se na obě usmálo v podobě nového, velmi drahého léku.

Sbírkový účet
Můžete poslat jakoukoliv částku na sbírkový účet 83297339/0800 s variabilním symbolem 7777

Dárcovská DMS
Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS ZIVOTDETEM 30 nebo DMS ZIVOTDETEM 60 nebo DMS ZIVOTDETEM 90 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč, Život dětem, o.p.s. obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč.

Přes DMS lze pravidelně přispívat automaticky každý měsíc.

Stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS TRV ZIVOTDETEM 30 nebo DMS TRV ZIVOTDETEM 60 nebo DMS TRV ZIVOTDETEM 90 na telefonní číslo 87 777
Svoji trvalou podporu můžete kdykoliv bezplatně odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP ZIVOTDETEM na 87 777.

Více informací na www.darcovskasms.cz

Rádio srdcem pro Život dětem 8. prosince 2018 Staroměstské náměstí, Praha
Dětské odpoledne (14:00 - 16:00):
Pepa Melen
Jakub Koutský
Heidi Janků
Standa Hložek
Hanka Navarová a Jarda Vaculík
Kája zpívá pro ty nejmenší
Taneční studio Andrea

Hlavní program (Koncert - 16:40 - 19:30):
Rybičky 48
Václav Noid Bárta
O5 a Radeček
Emma Drobná
Adam Mišík
Verona
Pavel Callta
Sanremo Junior
Nelly

Koncerty Vás provedou tváře Evropy 2 a Frekvence 1.

LIDL
Lidl Česká republika v.o.s. - generální partner koncertu a dárce částky ze sbírky Srdce dětem, kterou se dozvíme na koncertě 8.12.

Společnost Lidl je úspěšný maloobchodní řetězec, který je na českém trhu od roku 2003. Dnes provozuje více než 230 prodejen, které zásobují 4 logistická centra na celém území ČR, a vlastní e-shop se spotřebním zbožím.

Oblíbenost prodejen a sortimentu, který Lidl nabízí převážně pod svými privátními značkami, dokládá celá řada ocenění v anketách mezi zákazníky. Lidl se pravidelně umisťuje na stupních vítězů v anketě Nejdůvěryhodnější značka nebo Obchodník roku. V této soutěži jsme dosud získali v různých kategoriích 23 ocenění.

Jako velká společnost jsme si vědomi naší společenské odpovědnosti. Snažíme se proto chovat odpovědně a udržitelně ve všech oblastech, kterých se naše podnikání dotýká – vůči zákazníkům, zaměstnancům, našim obchodním partnerům, ale i životnímu prostředí a společnosti.

Sbírku srdce dětem pořádáme pro Život dětem již osmým rokem ve všech prodejnách, vždy dva týdny v průběhu podzimu, kdy mohou zákazníci přispívat libovolnou částkou při nákupu nebo si za 30 korun koupit symbolické srdíčko. My výslednou částku každý rok navýšíme. Život dětem za darované peníze nakupuje zdravotnický materiál a pomůcky, léky, rehabilitační programy přímo pro konkrétní děti.

Za uplynulých sedm let jsme tak díky zákazníkům předali Životu dětem 97 milionů korun, které pomohly zlepšit život 2 756 dětem.

Děkujeme všem, kteří přispívají i letos!
TianDe
Náš eshop www.eshop-tiande.cz vznikl před 3 lety jako franchíza nadnárodní společnosti pro zdraví a krásu TianDe.

TianDe je značka kosmetiky a produktů pro zdraví vyráběná podle tisíciletých receptur Tradiční čínské medicíny. TianDe najdete v 32 zemích světa, na trhu je od roku 2006, v České republice působí TianDe od roku 2011.

Příběh našeho eshopu je velmi emotivní, možná stejně, jako jsou příběhy této o.p.s. Život dětem. Eshop založila Kateřina Rabíková, tehdy maminka na mateřské dovolené s třemi dětmi proto, aby se nemusela vracet do zaměstnaneckého poměru. Kde vezmou maminku s třemi malými dětmi?

Začínali jsme v jejím rodinném domku v maličkém městečku Měčín u Klatov. Šli jsme do nejistoty, protože v té době naše značka kosmetiky byla naprosto neznámá.

Za rok jsme již ale byli v pronajatých prostorách, za další rok nestačily žádné pronajaté prostory, kam by se vešlo 45 zaměstnanců. Ano, během 2 let se naše společnost rozrostla z nuly na tisíc expedovaných balíčků denně a již jsme nebyli schopni kapacitu zajistit v malých prostorách. V březnu letošního roku jsme se rozhodli expedici svěřit naprostým odborníkům na logistiku - společnosti GEIS, kteří nám zboží od dodavatele přejímají, kontrolují a expedují v perfektní kvalitě a v rekordně krátkém čase.

Do vedení eshopu vstoupil další společník Roman Kočí a letos v říjnu jsme otevřeli i první kamennou prodejnu našeho eshopu, a to v Plzni na ul. Americká 52.

Cítíme již dlouho, že pomáhat je potřeba. Jsme převážné společenství žen, díky kterým dnes jsme mohli předat tento nádherný dar. Každá žena, každý zákazník, který nakoupil v našem eshopu přispěl 1 kč a my jsme poctivě celý rok peníze schraňovali, abychom je dnes mohli předat a alespoň trochu pomoci dětem a rodinám, které pomoc potřebují.
PRO.MED.CS Praha a.s.
Za necelých 30 let vyrostla z jedné akciové společnosti celá obchodní skupina PRO.MED.CS, která zahrnuje vlastní mateřskou společnost a sedm dceřiných společností.

PRO.MED.CS Praha a.s. je přední česká nezávislá farmaceutická společnost s vlastní vědecko-výzkumnou základnou pro vývoj humánních léčivých přípravků. Specializuje se na výrobu tablet, potahovaných tablet a tobolek, jejichž denní produkce přesahuje 2 miliony kusů. Portfolio PRO.MED.CS dnes zahrnuje 50 značek léků, o které pečuje 800 zaměstnanců, a naše produkty vyvážíme do více než 30 zemí světa.

PRO.MED.CS Praha a.s. si je vědoma své společenské zodpovědnosti. Proto výrazně podporuje i charitativní a společensky prospěšné projekty. Každý rok poskytuje dary a podporu na konkrétní účely. Pomáháme tak seniorům, dětem, nemocným a hendikepovaným, ale i rozvoji vědy a umění.
HONDL GLOBAL SERVICES, a. s.
Na začátku naší práce byl čistý stůl, poté první uklizená kancelář, byznys komplex, výrobní hala, obchodní centrum a pak… pak přišla ještě celá řada dalších zajímavých pracovních výzev. Naplnili jsme je. Díky tomu rok od roku rosteme a nyní navíc i expandujeme mimo Českou republiku. Komplexně provozní správu nemovitostí dnes poskytujeme všem, od menších firem až po nadnárodní giganty.

V roce 2013 poprvé nastal ten pravý čas pomáhat s čistým srdcem dětem, které neměly ve svém krátkém životě tolik štěstí nebo zdraví, jako máme my. Tím víc nás těší, že právě prostřednictvím projektu Život dětem putuje naše pomoc do rukou těch nejpotřebnějších i to, že se ze společnosti HONDL GLOBAL SERVICES, a. s. stal tradiční a každoroční partner akce.

Uvědomujeme si hodnotu každého života a zároveň i fakt, že někdy stačí relativně málo, aby ho děti i dospělí mohli prožít mnohem delší, kvalitnější a hlavně spokojenější. Jen se vždy musí najít někdo, kdo je v pravý čas na pravém místě a může jim podat pomocnou ruku. Rozzářený úsměv dětí je pro nás pak tou nejlepší odměnou.
SPEDICA
Jsme velmi potěšeni, že se skupina SPEDICA řadí k již tradičním partnerům obecně prospěšné společnosti Život dětem, jejíž činnosti si velice vážíme.

Společnosti skupiny SPEDICA se zabývají dopravou a přepravou zboží, a to jak v rámci Evropy, tak i po celém světě. Svým zákazníkům nabízí celé portfolio služeb.

Jedná se zejména o železniční přepravu v oblasti euroasijského trhu, námořní přepravu zboží do/z celého světa a přepravu celovozových i kusových zásilek silničními návěsy.

Doprava je obor, který se nikdy nezastaví, je to ŽIVOT.
BNP PARIBAS CARDIF Pojišťovna, a.s.
BNP Paribas Cardif Pojišťovna pojistí vás, vaše blízké, ale i váš osobní majetek a finanční závazky.

Na českém trhu působí BNP Paribas Cardif Pojišťovna již od roku 1996, kdy zde jako první spustila nově vytvořený jedinečný produkt Pojištění schopnosti splácet finanční závazek, který klienty ochrání v případě nepředvídatelných životních situací, které mohou ohrozit jejich schopnost splácet úvěr, hypotéku nebo například leasing.

Pojistné produkty nabízí BNP Paribas Cardif Pojišťovna ve spolupráci s řadou finančních institucí – domácích i nadnárodních partnerů – nejčastěji s bankami, leasingovými společnostmi a společnostmi poskytujícími nákupy na splátky, osobní půjčky nebo úvěrové karty. Dále také spolupracujeme s předními společnostmi z jiných oborů – například retailu (elektro), telekomunikací nebo dodavatelů energií.

V současné době nabízí BNP Paribas Cardif Pojišťovna klientům celou řadu zajímavých pojistných produktů, které ochrání zdraví, blízké, rodinný rozpočet nebo osobní majetek.

Více o společnosti naleznete na www.cardif.cz.