Aktuálně 2019
NOVINKY KOMU POMÁHÁME JAK POMOCI? KONCERT POMÁHAJÍ S NÁMI

Partneři:

Lidl Život dětem Frekvence 1 Evropa 2

Rádio srdcem chystá velký předvánoční koncert na Staromáku! Pojďte si poslechnout špičky české pop music a pomoct dobré věci

Každá koruna věnovaná nemocným dětem má smysl. To je motto charitativní sbírky Rádio srdcem pro život dětem, která vyvrcholí právě koncertem na pražském Staroměstském náměstí již 9. prosince.

Celý článek najdete na Evropě 2 a Frekvenci 1.

Maxík

Maxíkovi diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu a má oslabenou imunitu. Na neurologii je veden jako pacient s velkým rizikem epilepsie. Velkou radost by mu udělalo kolo, ale protože jeho stabilita není úplně v pořádku, odlehčená trojkolka s velkými koly by pro něj byla velkým přínosem.

Sofinka

Sofinka bude v nejbližší době potřebovat celou řadu pomůcek, které pojišťovny hradí bohužel jen částečně. Jedná se o vertikalizátor pro správný vývoj, polohovací zařízení ven i dovnitř, speciální kočárek, ortézky, pulsní oxymetr, přenosnou odsávačku, dechovou rehabilitaci a mnoho dalších.

Davídek

Davídek prodělal několik těžkých operací a nespočet menších zákroků. Bohužel všechny tyto okolnosti měly za důsledek velký dopad na celkový vývoj. Nyní jsou Davídkovi necelé tři roky a řekne nezřetelně pár slov. Má plenky, stále nechodí, má „nešikovné“ ručičky a poruchu rovnováhy a koordinace.

Sbírkový účet
Můžete poslat jakoukoliv částku na sbírkový účet 83297339/0800 s variabilním symbolem 7777

Dárcovská DMS
Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS ZIVOTDETEM 30 nebo DMS ZIVOTDETEM 60 nebo DMS ZIVOTDETEM 90 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč, Život dětem, o.p.s. obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč.

Přes DMS lze pravidelně přispívat automaticky každý měsíc.

Stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS TRV ZIVOTDETEM 30 nebo DMS TRV ZIVOTDETEM 60 nebo DMS TRV ZIVOTDETEM 90 na telefonní číslo 87 777
Svoji trvalou podporu můžete kdykoliv bezplatně odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP ZIVOTDETEM na 87 777.

Více informací na www.darcovskasms.cz

On-line platba
Nově je možné pomoci i online na https://radio.srdcedetem.cz/zvolte-castku, kde můžete zaslat částku dle svého uvážení.

Zakoupením drobného dárku během Srdíčkových dnů a koncertu Rádia srdcem pro Život dětem

Hovorem s hvězdou v Call centru
Také můžete během koncertu od 16:40 do 19:00 zavolat výši Vašeho příspěvku (na sbírkový účet o.p.s. Život dětem: 83297339/0800, VS: 7777) zpěvákům a známým osobnostem do call centra na telefonní číslo 848400400. U telefonů budou například Marek Ztracený, Helena Zeťová, Peter Aristone, ale i vybraní moderátoři Evropy 2 a Frekvence 1. Cena za hovor bude dle tarifu Vašeho operátora. Technicky zajišťuje T-Mobile Czech Republic a.s..

Rádio srdcem pro Život dětem 9. prosince 2017 Staroměstské náměstí, Praha
PROGRAM
14:00 – 16:00 Roztančený svět prasátka Pigy

Pigy Max Magic a Mišuge
Rozcvička s Pigym aneb tančí celý Staromák
Maxovo kouzlování s Pigym a Mišuge
Nela Kailová
Mišuge žonglování s Pigym a Maxem
Bubenická show s orientálními tanečnicemi
Stepařské taneční vystoupení
Závěrečné řádění a kouzlování s Pigym, Maxem a Mišuge

16:40 – 19:00 Koncerty
Sanremo Junior
Kryštof
Mirai + Poetika
Peter Aristone
Marek Ztracený
Sebastian
Bára Poláková
Helena Zeťová
Anna K
Koncerty Vás provedou tváře Evropy 2 a Frekvence 1.

LIDL
Lidl Česká republika v.o.s. - generální partner koncertu a dárce částky ze sbírky Srdce dětem 25 000 000 Kč.

Společnost Lidl je úspěšný maloobchodní řetězec, který je na českém trhu od roku 2003. Dnes provozuje více než 230 prodejen, které zásobují 4 logistická centra na celém území ČR, a vlastní e-shop se spotřebním zbožím.

Oblíbenost prodejen a sortimentu, který Lidl nabízí převážně pod svými privátními značkami, dokládá celá řada ocenění v anketách mezi zákazníky. Lidl se pravidelně umisťuje na stupních vítězů v anketě Nejdůvěryhodnější značka nebo Obchodník roku. V této soutěži jsme dosud získali v různých kategoriích 23 ocenění.

Jako velká společnost jsme si vědomi naší společenské odpovědnosti. Snažíme se proto chovat odpovědně a udržitelně ve všech oblastech, kterých se naše podnikání dotýká – vůči zákazníkům, zaměstnancům, našim obchodním partnerům, ale i životnímu prostředí a společnosti.

Sbírku srdce dětem pořádáme pro Život dětem již osmým rokem ve všech prodejnách, vždy dva týdny v průběhu podzimu, kdy mohou zákazníci přispívat libovolnou částkou při nákupu nebo si za 30 korun koupit symbolické srdíčko. My výslednou částku každý rok navýšíme. Život dětem za darované peníze nakupuje zdravotnický materiál a pomůcky, léky, rehabilitační programy přímo pro konkrétní děti.

Za uplynulých sedm let jsme tak díky zákazníkům předali Životu dětem 97 milionů korun, které pomohly zlepšit život 2 756 dětem.

Děkujeme všem, kteří přispívají i letos!
KÜBECK, s. r. o.
Společnost Kübeck, s. r. o. provozuje již více jak 20 let hyperbarickou komoru v Kladně. Principem léčby je dýchání 100% lékařského kyslíku (Conoxie) za současného působení zvýšeného tlaku.

Každým rokem ošetříme více jak 500 pacientů s náhlou nedoslýchavostí, tinnitem, diabetickými a ischemickými defekty, Sudeckovou dystrofií, otravou CO a dalšími diagnózami (bližší specifikace na www.hyperbarickakomora.cz).

Vzhledem k tomu, že jsme zdravotnické zařízení a víme, jak je zdraví důležité a křehké, je pro nás samozřejmostí pomáhat nemocným a hendikepovaným dětem.
PRO.MED.CS Praha a.s.
Za necelých 30 let vyrostla z jedné akciové společnosti celá obchodní skupina PRO.MED.CS, která zahrnuje vlastní mateřskou společnost a sedm dceřiných společností.

PRO.MED.CS Praha a.s. je přední česká nezávislá farmaceutická společnost s vlastní vědecko-výzkumnou základnou pro vývoj humánních léčivých přípravků. Specializuje se na výrobu tablet, potahovaných tablet a tobolek, jejichž denní produkce přesahuje 2 miliony kusů. Portfolio PRO.MED.CS dnes zahrnuje 50 značek léků, o které pečuje 800 zaměstnanců, a naše produkty vyvážíme do více než 30 zemí světa.

PRO.MED.CS Praha a.s. si je vědoma své společenské zodpovědnosti. Proto výrazně podporuje i charitativní a společensky prospěšné projekty. Každý rok poskytuje dary a podporu na konkrétní účely. Pomáháme tak seniorům, dětem, nemocným a hendikepovaným, ale i rozvoji vědy a umění.
HONDL GLOBAL SERVICES, a. s.
Na začátku naší práce byl čistý stůl, poté první uklizená kancelář, byznys komplex, výrobní hala, obchodní centrum a pak… pak přišla ještě celá řada dalších zajímavých pracovních výzev. Naplnili jsme je. Díky tomu rok od roku rosteme a nyní navíc i expandujeme mimo Českou republiku. Komplexně provozní správu nemovitostí dnes poskytujeme všem, od menších firem až po nadnárodní giganty.

V roce 2013 poprvé nastal ten pravý čas pomáhat s čistým srdcem dětem, které neměly ve svém krátkém životě tolik štěstí nebo zdraví, jako máme my. Tím víc nás těší, že právě prostřednictvím projektu Život dětem putuje naše pomoc do rukou těch nejpotřebnějších i to, že se ze společnosti HONDL GLOBAL SERVICES, a. s. stal tradiční a každoroční partner akce.

Uvědomujeme si hodnotu každého života a zároveň i fakt, že někdy stačí relativně málo, aby ho děti i dospělí mohli prožít mnohem delší, kvalitnější a hlavně spokojenější. Jen se vždy musí najít někdo, kdo je v pravý čas na pravém místě a může jim podat pomocnou ruku. Rozzářený úsměv dětí je pro nás pak tou nejlepší odměnou.
SPEDICA
Jsme velmi potěšeni, že se skupina SPEDICA řadí k již tradičním partnerům obecně prospěšné společnosti Život dětem, jejíž činnosti si velice vážíme.

Společnosti skupiny SPEDICA se zabývají dopravou a přepravou zboží, a to jak v rámci Evropy, tak i po celém světě. Svým zákazníkům nabízí celé portfolio služeb.

Jedná se zejména o železniční přepravu v oblasti euroasijského trhu, námořní přepravu zboží do/z celého světa a přepravu celovozových i kusových zásilek silničními návěsy.

Doprava je obor, který se nikdy nezastaví, je to ŽIVOT.
BNP PARIBAS CARDIF Pojišťovna, a.s.
BNP Paribas Cardif Pojišťovna pojistí vás, vaše blízké, ale i váš osobní majetek a finanční závazky.

Na českém trhu působí BNP Paribas Cardif Pojišťovna již od roku 1996, kdy zde jako první spustila nově vytvořený jedinečný produkt Pojištění schopnosti splácet finanční závazek, který klienty ochrání v případě nepředvídatelných životních situací, které mohou ohrozit jejich schopnost splácet úvěr, hypotéku nebo například leasing.

Pojistné produkty nabízí BNP Paribas Cardif Pojišťovna ve spolupráci s řadou finančních institucí – domácích i nadnárodních partnerů – nejčastěji s bankami, leasingovými společnostmi a společnostmi poskytujícími nákupy na splátky, osobní půjčky nebo úvěrové karty. Dále také spolupracujeme s předními společnostmi z jiných oborů – například retailu (elektro), telekomunikací nebo dodavatelů energií.

V současné době nabízí BNP Paribas Cardif Pojišťovna klientům celou řadu zajímavých pojistných produktů, které ochrání zdraví, blízké, rodinný rozpočet nebo osobní majetek.

Více o společnosti naleznete na www.cardif.cz.
Alza.cz a.s.
Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza. Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2016, ve kterém Alza utržila celkem 17,4 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce (platba Bitcoinem, nákup elektromobilů on-line, otevření profesionálního foto-video koutku pro youtubery na Alza Showroomu, zavedení unikátní služby Třetinka, zavedení mikrozaměstnávání pro brigádníky přes aplikaci Alza.cz a.s., vyučování samostatného předmětu E-commerce B2C na VŠE, expanze do Vídně a Budapešti, …). Alza má otevřené prodejny pro zákazníky nejen v pracovních dnech, ale i o víkendu. Své objednávky si mohou vyzvednout v široké síti samoobslužných AlzaBoxů nebo si je nechat dovézt službou AlzaExpres. Zákazníkům nabízí unikátní klubový program Alza Premium, podporuje řadu neziskových organizací, start-upy, pro herní a hi-tech nadšence otevřela Alza TechZone v Holešovicích a neustále rozšiřuje své produktové portfolio. V Praze a Bratislavě vybudovala jedinečný Apple Shop. Za své úspěchy získala řadu ocenění, například Nejdůvěryhodnější značka mezi e-shopy, Kříšťálovou Lupu a celou řadu dalších. Nejdůležitější Alza milníky naleznete zde.